Середній загальноосвітній навчально-виховний комплекс "Ор-Авнер"

Україна:

Фізичне виховання

Сьогодні у світовому масштабі проблема здоров'я дітей увійшла до глобальних проблем людства. Визначним чинником погіршення стану здоров'я школярів є відсутність у багатьох з них пріоритетної спрямованості на здоров'я та мотивації до ведення здорового способу життя. Саме це і обумовило вибір бібліотекарем школи "Ор-Авнер" теми виховної години для учнів 6 класу.

Мова йшла про гігієну, правильне харчування, загартовування, фізичне навантаження, погані звички...Під час проведення Юлія Вікторівна використала такі форми роботи як гімнастика для очей, фізкультхвилинка та хвилинка релаксації. Це поліпшує кровообіг і дихання, сприяє розумової працездатності, позитивно впливає на емоційний стан учнів. Не обійшлося і без емоційно-смислових розрядів: жартів, приказок, афоризмів, адже психофізичний комфорт - найважливіша умова попередження стомленості учнів. Закінчили урок прогулянкою на новому ігровому майданчику синагоги.

У школи є гарна традиція об'єднувати цікаве з корисним. Так 28 жовтня 2019 року урок фізичної культури для учнів 6-8 класів НВК "Ор-Авнер" відбувся у спортивній зоні Центрального парку культури та відпочинку.

Урок розпочався історичною довідкою про створення синагоги, вулиці Любавицького Ребе, про рослинне різноманіття місцевої флори та фауни, яку надала бібліотекар закладу Юлія Задорожня. Прослуховуючи корисну та цікаву інформацію екскурсія підійшла до тенісних столів та тренувальних знарядь, де діти змогли проявити свою спритність і силу. Під пильним наглядом викладача  Валентини Некритої, учні робили фізичні вправи, грали у баскетбол. В грі, звісно, перемогла дружба!

15 травня 2019 року в ДЮСШ №4 відбувся Чемпіонат міста з художньої гімнастики. Наомі Фрадкіна, учениця 1 класу НВК "Ор- Авнер", посіла 3 місце серед гімнасток 2011 року народження.

Завершилася швидка частина молодіжного чемпіонату України з бразильської версії шашок. Серед переможців і Савинская Зоряна, учениця 1-го класу НВК «Ор-Авнер».

Семирічна Зоряна буквально розгромила у шашки журналістів «Херсон Плюс». Дівчина – наймолодша чемпіонка України у логічній грі. Залюбки пояснює, який хід для них був провальним.

Савінська Зоряна, учениця 1 класу НВК "Ор-Авнер", посіла 1 місце на Всеукраїнських змаганнях з шашок!

Бажаємо Зоряні нових перемог на ще більш високому рівні!

Кирил Мухін, учень 3 класу - переможець міських змагань з боксу у ваговій категорії до 30 кг. посів 1е місце!

З метою популяризації спорту, здорового способу життя та розвитку олімпійського руху в Україні, в НВК «Ор-Авнер» традиційно було проведено Тиждень спорту.

19-20 квітня 2018 року збірна команда НВК «Ор-Авнер» посіла 3-тє місце у змаганнях на першість району з шашок і тепер буде змагатись на першості міста.

Добрі результати показали Кушнір Павло і Акерман Фаїна. Вони набрали по 8 балів із 14 можливих. Ну а кращим, звичайно,  став Савінський Добриня, який переміг у всіх суперників за дуже короткий час. Бажаємо перемог команді на першості міста, яке пройде 26 і 27 квітня на базі СЗШ№16.

27 березня 2018 року учень 8-го класу НВК «Ор-Авнер» посів перше місце в класичній програмі Першості України з російських шашок.

Змагання проходили у Жовкві серед юнаків та дівчат до 8-ми, 13-ти і 19-ти років. Тренер Добрині – Дмитро Савінський.

22 лютого 2018 року у Херсоні завершився чемпіонат України з шашок-100 серед молоді.

У швидкій програмі, яка відбулася 21 лютого, удача посміхнулася «молодшому кадету» Добрині Савінському, учню 8-го класу НВК «Ор-Авнер». Він став срібним призером чемпіонату.

22 лютого, в останній день чемпіонату, пройшов турнір з бліцу. На цей раз Добриня взяв нагороду вищої проби.

21 січня 2018 року з метою покращення організації фізкультурно-оздоровчої роботи та популяризації шашок серед молоді Кушнір Павло, учень 3 класу, і Савінський Добриня, учень 8 класу НВК «Ор-Авнер», взяли участь у обласному чемпіонаті з шашок серед команд юнаків загальноосвітніх шкіл у м.Дніпрі.

Савінський Добриня посів почесне І місце! З чим ми його щиро вітаємо!

З 03.09 по 08.09.2017 року, з метою просвітницької, спортивно-масової роботи, в рамках Олімпійського тижня та з нагоди Дня фізичної культури та спорту, в НВК "Ор-Авнер" було проведено спортивно-масові заходи.

Під час Олімпійського тижня було проведено:
  • Гра "Веселі старти";
  • "Старти надій";
  • Сеанс одночасної гри з шашок за участю Добрині Савінського, срібного призера чемпіонату Україну з шашок - 64, бронзового призеру чемпіонату України з шашок - 100, серед юних надій у класичній грі та срібного призеру чеспіонату світу з шашок в Болгарії;
  • День силової підготовки;
  • Показові виступи спортсменів-силовиків;
  • "Веселі старти"

Сеанс одночасної гри в шашки закінчився перемогою Савінського Добрині у 18 гравців 1 гру закінчив внічію. Кращими в кросі були Грейдіна Єва, 1 клас, Скотаренко Еліна, 6 клас, Шепель Ліна, 8 клас, Лижнік Женя, 4 клас, Савінський Добриня, 8 клас.

Новини

27 жовт. 2021
Олімпіада "На урок"
26-27 жовтня 2021 року учні 4-го класу НВК "Ор-Авнер" дистанційно взяли участь у Всеукраїнській інтернет-олімпіаді з української мови та математики "На урок"

18 жовт. 2021
Всеукраїнський місячник шкільних бібліотек
18 жовтня 2021 року, в рамках проведення Всеукраїнського місячника шкільних бібліотек, з учнями 5-6 класів було проведено краєзнавчий урок "Будинок іноземних спеціалістів" Олексія Сокола".